Pałac-zamek Leżachów-Sieniawa

by Skomentuj »

Obserwuję całkiem sporo odwiedzin osób poszukujących informacji o zamku w Sieniawie (kierowanych z wyszukiwarek do wpisu ‚Zamki i pałace z lotu ptaka’). Niestety nie posiadam zdjęć prawdziwego zamku Sieniawa, a jedynie fotografie lotnicze będącego w budowie obiektu w Leżachowie potocznie zwanego ‚zamkiem’ lub ‚pałacem’.
(zdjęcia wykonałem początkiem czerwca 2008)

2 komentarze

 1. Nie korciło Cię aby zrobić orto tego ogrodu, hm? ;)

 2. mingo pisze:

  zdjęcia niezłe tylko mogłes uchwycic troche wiecej…

 3. ireneusz.gluszczak pisze:

  miejsce super obsluga ok tajemnicze miejsce dajace niesamowite wrarzenia warto zwiedzic.

 4. marek pisze:

  Tego pałacu w Leżachowie się nie da zwiedzać. Działka kilkaset hektarów -pola ,woda, las . Otoczona czterometrowym ogrodzeniem .Oświetlenie , kamery , ochrona z psami i bronią

 5. mati pisze:

  jeśli to prawda, że budynek ma cztery kondygnacje w głąb ziemi, to można się domyślać przeróżnych rzeczy, co one kryją, co tam naprawdę się dzieje…

 6. michal pisze:

  Ten pałac-zamek należy do właściciela jakiejś firmy ktora dostarcza meble do znanej seci sklepów „Black Red White”.Słyszałem że ponac sama sypialnia ma 200m. ,a jest ich około 8-9.Jak jechałem autem to zdaleka wygłodało to jak jakaś ogromna katedra. :)

 7. LOL pisze:

  to co przeslales to pałac Czartoryskich, a ten na zdjęciach tutaj widzocznych to prywatny palac panstwa Mir**w,pozdrawiam mieszkanka sieniawy M.

 8. helicam pisze:

  Piękny obiekt, ładnie pokazany (razem z okolicą)

  H

Skomentuj